Mardin Diş Kliniği

444 99 33

Şimdi Randevu Alın!

FOTOĞRAFLAR

Mardin Özel Diş Kliniği olarak amacımız, hastaların ağız ve diş sağlığı problemlerine çözüm sağlayarak diş sağlıklarını korumaktır. Bu amacı yerine getirirken alanında uzman diş hekimleri ve eğitimli personeller ile birlikte çalışılır. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili problemler için iletişime geçebilir ya da ücretsiz ön muayene için Mardin Ağız ve Diş Kliniğimizden randevu talep edebilirsiniz.

Mardin Diş Polikliniği, en üst düzey hijyen ortamı ve konfor şartları beraberinde zamanın teknolojisine uygun modern tedavi ekipmanları ile hastalara ayrıcalıklı ve özelleştirilmiş, eşsiz bir deneyim sunar. Teknolojiyi her daim takip etmeyi ve teknolojik ekipmanların kullanımına öncelik veren kliniğin hedefi aynı zamanda güncel tedavilerin sürekli olarak klinik pratiğinde uygulanmasını sağlamaktır. Mardin Diş Kliniği olarak ağız ve diş sağlığınız için her zaman yanınızda yer alırız.

Mardin Diş Hekimi

Özel Mardin Diş Polikliniği, diş hekimliği alanında gerçekleşen mükemmel bir tedavinin, hasta ile tanışarak hastanın beklentilerini öğrenmekle başladığı anlayışını benimser. Tedaviler, samimi bir hekim-hasta diyaloğu beraberinde daha başarılı olur. Uluslararası standartlarda, rahat ve sessiz bir ortamda, etik kurallar çerçevesinde en doğru teşhis yapılır ve tedavi gerçekleşir.

Mardin diş hekimleri, her hasta bireyin tedavisini özel olarak planlar. Tedavi bilgileri hastalarla tüm şeffaflığıyla paylaşılır. Hastaların tanı ve tedavileri için pek çok branşın iş birliği içerisinde olması gerekir. Alanında eğitimli uzman Mardin diş hekimi profesyonellerimiz bu hizmetleri başarıyla verirler. Hastaların verilen hizmetten memnun kalması, aile ve çevrelerine tavsiye etmesi önemlidir ve bunu sağlamak adına Mardin özel diş doktorları işlerine önem verir.

Akdeniz Diş Logo

Zuhal YILDIZ

MARDİN ŞUBEDİŞ HEKİMİ

Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Akdeniz Diş Logo

Ferman YAMAN

MARDİN ŞUBEDİŞ HEKİMİ

Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Akdeniz Diş Logo

Zilan BİÇER

MARDİN ŞUBEDİŞ HEKİMİ

Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Akdeniz Diş Logo

Mesut YILDIZ

MARDİN ŞUBEDİŞ HEKİMİ

Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Mardin Diş Kliniği Hizmetleri Nelerdir?

Mardin Diş Hastanesi, ağız ve diş sağlığı ile ilgili hizmetleri uygular. Mardin diş kliniği hizmetleri nelerdir sorusuna şu şekilde yanıt verebiliriz. İmplant, ortodonti, gülüş tasarımı, şeffaf plak, zirkonyum diş, porselen diş, protezler, pedodonti, all on four, çene eklem, diş eti estetiği, dijital gülüş alanlarında hizmet verir. 

Ağız ve diş sağlığı vücudu en çok etkileyen faktörlerin başında gelir. Zamanında teşhis ve tedavisi yapılmayan hastalıklar, büyük olumsuzluklara neden olur. Hayati önem taşıyan organlarımız için tehdit oluşur. Hem ekonomik hem de sosyal açıdan erken tanı ve tedavi önemlidir. 

Mardin Çene Cerrahisi

Çene yapısı, büyüme ve gelişme sürecinde sürekli bir değişime uğrar. Genetik faktörlerle oluşabilecek çene sorunları bunların yanı sıra kaza ya da yanlış müdahaleler ile de meydana gelir. Bu rahatsızlıklar kişinin çiğneme sorunları yaşamasına, estetik kaygılara ve konuşmakta güçlük çekmesine yol açar. Kişinin beden ve ruh sağlığını da olumsuz etkiler. Mardin diş doktorları, çene cerrahisinde doğru tanı ve tedavi yöntemi kullanarak kişinin çene sorunlarına çözüm getirir ve kişi özgüven duygusunu tekrar kazanır. Mardin çene cerrahisi ve daha fazlası için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Mardin Ortodonti

Ortodonti tedavisi, dişler ve çene kemiklerinin doğru pozisyonlarını kazandırmak amacıyla yapılan bir diş hekimliği tedavisidir. Bu tedavi; plastik, metal ya da keramikten yapılan diş teli gibi araçların kullanımını içerir. Ortodonti tedavisine başlamak için öncelikle ortodontist fiziksel muayene yapar. Röntgen çekimleri yapılır. Daha sonra ortodontist, hastaya diş teli seçenekleri ve tedavinin ne kadar süreceği hakkında bilgilendirme yapar. Diş teli, hastanın dişleri ve çene kemiklerini doğru pozisyona getirir ve hastanın dişlerinin hareket ederek yeniden şekillenmesini sağlar. Bu süreç birkaç hafta ya da ay sürer. Diş teli durumu düzenli kontroller ile takip edilir. Tedavinin tamamlanması ile dişler ve çene kemikleri doğru pozisyona gelir. Böylelikle diş teli kullanımı sona erer. Mardin ortodonti doktorları sayesinde ortodonti tedavisini en doğru şekilde alır ve sağlıklı bir yaşama gülümsersiniz. Mardin ortodonti tedavisi gibi birçok hizmet için kliniğimize gelebilir uzman doktorlarımızla görüşebilirsiniz.

Mardin Diş Kliniği Randevu Alma

Mardin diş kliniği için randevu almak için web sitesi üzerinden bize ulaşabilir ya da telefon numarası aracılığıyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Müsaitlik durumuna göre hastanın da belirtmiş olduğu gün ve saat baz alınarak randevu oluşturulur. Hasta yalnızca diş sağlığını kazanmakla kalmaz yaşamını da olumlu yönde etkilemiş olur. Tüm bunlar için Özel Mardin Diş Polikliniği ile iletişime geçebilirsiniz. Mardin diş kliniği randevu alma oldukça kolay olup nerede olursanız olun sorun yaşamadan randevularınızı alabilirsiniz. Uzman doktor ve çalışanlarımızla sağlıklı ağızlar ve güzel gülüşler için en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.