Gaziantep Diş Kliniği

444 99 33

Şimdi Randevu Alın!

FOTOĞRAFLAR

Gaziantep diş klinikleri, ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde bulunan sağlık kuruluşlarıdır. Bu noktada farklı yaş gruplarının ağız, diş ve çene yapısındaki sorunları teşhis ederek tedavi ederiz. Gaziantep özel diş hastaneleri; modern teknoloji, yüksek standartlar aynı zamanda son teknikleri kullanarak, ağız ve diş sağlığı, çene cerrahisi alanında en iyi hizmeti sunar. Gaziantep Diş Polikliniği hizmetlerimiz arasında diş beyazlatma, diş protezleri, köprüler, kanal tedavisi, implant yapımı, diş çekimi, çene cerrahisi, ortodontik tedaviler, pedodonti ve periodontoloji gibi birçok tedavi alanları yer alır. 

Ağız, diş ve çene sağlığı, genel sağlığı doğrudan etkileyen önemli bir konudur. Ağız ve diş yapısında bulunan sorunlar, çeşitli hastalıklara neden olabilir. Ayrıca genel sağlık durumunu etkileyebilir. İyi bir diş hekimi, ağız ve diş sağlığı konusunda hem bilgi hem tecrübe sahibi olmalıdır. Bu nedenle tüm kliniklerimiz, hastaların diş sağlığına yönelik gereksinimlerini iyi anlamak ve bu gereksinimlere uygun hizmetleri sunmak için uzman diş hekimleri ile birlikte çalışır. Modern tıbbi teknolojilerden yararlanarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Akdeniz ağız ve diş sağlığı hizmetleri her geçen gün yeni şubelerimiz ile daha geniş kitlelere ulaşır. 

Gaziantep Diş Kliniği Doktorları

Gaziantep diş hekimleri, alanında uzman ve tecrübeli bir kadrodan oluşur. Kliniğimizde bulunan bütün doktorların, uzmanlık alanına göre kadro oluşturulur. Böylece pek çok ağız ve diş sağlığı sorunlarının tedavisi yapılır. Diş kliniğine başvurmak için özellikle bir sağlık sorunu yaşamak gerekmez. Diş diziliminden sadece estetik açıdan rahatsızlık duyanlar, diş rengi sarımtırak olanlar ve diş tartarları yoğunlaşan da diş kliniklerimize başvurabilirler. Bunların dışında gülüş estetiği isteyenler de diş kliniklerimize başvuru yapabilirler. 

Akdeniz ağız ve diş sağlığı kliniği olarak pek çok şubeye sahip olan kuruluşumuzda; Gaziantep en iyi diş doktoru ile çalışırız. Hastalarımızın memnuniyeti oldukça önemlidir. Onlar için en iyisini planlayıp uygularız. 

Akdeniz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dt. Süleyman YERLEŞMİŞ

Süleyman YERLEŞMİŞ

GAZİANTEP ŞUBEDİŞ HEKİMİ

Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Dt. Mehmet ADIYAMAN

Mehmet ADIYAMAN

GAZİANTEP ŞUBEDİŞ HEKİMİ

Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Dt. Veysel ÇEÇEN

Veysel ÇEÇEN

BAŞHEKİM

Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Gaziantep Diş Kliniği Hizmetleri Nelerdir?

Gaziantep Diş Sağlığı Kliniğimiz, diş sağlığı hizmetleri ile ilgili pek çok farklı seçeneği bünyesinde barındıran bir sağlık kuruluşudur. Ağız ve diş sağlığı alanında uzman ekip ve kadroya sahip Gaziantep diş kliniği hizmetlerimizi şu şekilde sıralamak mümkündür; 

  • Diş muayenesi; temel diş muayenesi hizmetleri sunan Gaziantep diş kliniği, ağız ve diş sağlığı uzman hekimlerimiz ile hastalarımızın hem ağız hem diş sağlığına yönelik bir değerlendirme yaparız. Bu muayene sırasında diş eti rahatsızlıkları, dişlerdeki çürükler, tükürük bezleri, dil, damak ve ağız köşeleri gibi diğer ağız içi dokuları inceleriz. Bu süreç, teşhis aşamasıdır. 
  • Diş dolgusu; diş çürükleri, kırılma ya da diğer şekil bozukluklarından dolayı oluşan hasarlarının diş dolgusu ile onarılma servisidir. Farklı türde dolgu malzemeleri kullanılarak dişler tamir edilir.
  • Diş çekimi; dişlerin pek çok nedenden ötürü kaynaklanan sorunlarda dişlerin çekilmesi işlemidir. Ağrısız ve problem oluşturmadan diş çekimi yapan kliniğimizde ilk amaç diş sağlığını korumaktır.
  • Kanal tedavisi; dişin merkezinde yer alan ve kanallar olarak bilinen boşlukların tedavisidir. Bu kanallar diş hassasiyeti ya da sızmış bakteriler nedeniyle iltihaplanırsa kanal tedavisi yapılır. Gaziantep özel diş klinikleri, alanında uzman kadrosu ile bu işlemde hastalarına kolaylıkla yardımcı olabilir.
  • İmplant; diş implantı, bir şekilde düşen ya da çekilen dişlerin yerine yapılan diş işlemidir.  
  • Ortodonti; dişlerin doğuştan ya da sonradan gelişen çarpıklaşmalarını düzeltmek amacı ile uyguladığımız tedavidir. Dişlerin estetiğini arttıran bu işlemler aynı zamanda çiğneme veya konuşma gibi diğer işlevleri de iyileştirir. 
  • Diş beyazlatma; Gaziantep özel diş poliklinikleri, uzman teknolojik aletler ile hastaların dişlerini beyazlatmak için çeşitli yöntemler uygular. Daha beyaz, daha parlak ve sağlıklı bir görünüm için tercih edilebilir. 
  • Çene ve yüz cerrahisi; bazı diş rahatsızlıkları, fiziki olarak çenede veya yüzde bulunan kemiklerle ilişkili olabilir. Bu sebeple Gaziantep diş hekimi ile birlikte, çene ve yüz cerrahi işlem gerektiren tüm rahatsızlıklar kliniğimiz desteği ile tedavi edilebilir. 

Gaziantep Ortodonti

Sağlıklı dişler, sağlıklı gülüşlerin ve mutlu bireylerin temel taşıdır. Dişlerdeki çarpıklık, pelteklik, yutkunma problemleri gibi sorunlara yol açamasa dahi estetik açıdan rahatsızlık verebilir. Bu durumda birey gülmekten kaçınır. Oysa gülüşler insanı güzelleştiren yegâne eylemdir. Sağlık açısından herhangi bir problem hissedilmese dahi estetik açıdan rahat hissetmek için ortodontik tedavilere başvurulabilir. Diş teli, plak uygulamaları, Gaziantep özel diş doktorları sayesinde kolaylıkla uygulanabilir. Ortodonti Gaziantep şubemizde ivedilikle, planlı bir şekilde uygulanan bir işlemdir. Diş yapısı incelendikten sonra gerekli tedavi planı oluşturulabilir. 

Gaziantep Çene Cerrahisi

Gaziantep diş, çene cerrahi uzmanları ile çenede ve çene eklemlerinde bulunan rahatsızlıkların teşhis ve tedavisini yapar. Çenedeki yamukluk, ileri veya geri alt üst çene problemleri Gaziantep diş doktorları tarafından kliniğimizde teşhis edilerek en uygun tedavi planı uygulanır.

Gaziantep Diş Kliniği Randevu Alma

Gaziantep dişçi arayışında olanlar için kliniğimiz her zaman yardımcı olmayı taahhüt eder. Uzman ekip ve kadrosu ile Gaziantep özel diş muayenesi hizmeti veren kliniğimize ulaşmak oldukça kolaydır. İletişim numaralarında yapacağınız arama ile veya web sitemiz üzerinden kolaylıkla diş randevu Gaziantep şubesini seçerek randevu oluşturabilirsiniz.