Yenişehir Diş Kliniği

444 99 33

Şimdi Randevu Alın!

FOTOĞRAFLAR

Sağlıklı ve estetik bir gülüş için diş sağlığını korumak oldukça önemlidir. Bu sebeple estetik görünüşünden rahatsızlık duyan ya da sağlık sorunlarından dolayı ağız ve diş rahatsızlığı yaşayan hastalarımız için Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile en iyisini yapmaya gayret ederiz. Özel Akdeniz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, pek çok farklı bölgede faaliyete geçirdiğimiz kliniklerimiz ile hizmet veririz. Mersin Yenişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezimiz, teknolojik aletlerle donatılmış aynı zamanda modern bir diş kliniğidir. Pek çok farklı ağız ve diş hastalıklarına yönelik hizmet veren kliniğimiz, hem uzman ekiplerimiz hem de alanında bilgili ve deneyimli kadrosuyla hastalarını en iyi şekilde karşılar. Yapılan ön muayene sonrasında, uygun tedavi belirlenerek hastayla paylaşılır. Hastalarımızın memnuniyeti her zaman çok kıymetlidir.

Yenişehir Diş Polikliniği Doktorları

Yenişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinin en önemli kriterlerinden birisi de klinikte hizmet veren doktorlarımızın alanında deneyimli olmasıdır. Hastalarımızın ihtiyaç ve taleplerine göre tedavi haritası çizen uzman doktorlarımız, en uygun yöntemlerle memnuniyet hedefler. Ağız ve diş sağlık sorunlarının yanı sıra estetik açıdan rahatsızlık duyan ya da bireysel taleplerde bulunan hastalarımızın dahi istekleri oldukça önemlidir. Günümüz şartlarında ağız ve diş sağlığına önem büyük oranda artış gösterir. Bu sebeple tercih edilen klinik ve doktorların hastayı dinleyen, anlayan ve doğru çözümler ile memnuniyet sağlayan bir kadrodan oluşması gerekir. Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yenişehir şubemizde ve her kliniğimizde alanında uzman hekim arkadaşlarımız ve tüm personelimiz kusursuz hizmet sunar. Hasta memnuniyetine öncelik veren, doğru teşhis ve tedavi süreciyle yüksek oranda hasta memnuniyeti sağlayan doktorlarımızla Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı olarak sizler için en iyisini yaparız. 

kenansevi
Kenan SEVİ

Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

cemregüven

Cemre GÜVEN

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

dtbarisipekci

Barış İPEKÇİ

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

tugceerdogan

Tuğçe ERDOĞAN

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Yenişehir Diş Polikliniği Hizmetleri Nelerdir?

Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak çok geniş bir perspektifte hizmetler sunulur. Diş çekimi, kanal tedavisi, dolgu yapımı, yenişehir implant, yenişehir şeffaf plak, yenişehir protez, porselen ya da zirkonyum diş yapımı bu hizmetler arasındadır. Rahatsızlık yaşatan ağız, diş ya da diş eti problemlerinde ağız ve dişlerin yapısına göre ivedilikle tedavi uygulanır. Tüm bu tedavilerin yanı sıra yenişehir ortodontik tedavi, gülüş tasarımı ve diş eti estetiği gibi tedaviler de Yenişehir diş kliniklerinin verdiği hizmetler arasındadır. Gerek sağlık problemleri sebebiyle başvuran, gerekse de estetik rahatsızlık hissettiği için kliniğimize başvuran tüm hastalarımız için en doğru teşhis ve tedaviler uygulanarak memnuniyetle ayrılmalarını sağlarız.

Yenişehir Diş Polikliniği Randevu Nasıl Alınır?

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili yaşanan herhangi bir problemde ya da tamamen kişisel tercihler doğrultusunda yapılacak işlemler için Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğimiz ve diğer tüm kliniklerimizden son derece kolay bir şekilde randevu almanız mümkündür. Uzman doktorlarımız ve alanında deneyimli sağlık çalışanlarımızla size en iyi hizmeti vermek için her an hizmetinizdeyiz. Sağlıklı dişler ve güzel gülüşler için bizi her zaman arayabilirsiniz.