Akdeniz Diş Logo

AKDENİZ HAKKINDA

“ÖZEL AKDENİZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ” 2008 yılından bugüne hizmet vermektedir. İnsanların gülüşlerine kattığımız değeri ve güzelliği her zaman en üst çıta belirledik.

Mutlu ve güzel bir gülüş için yaşayan hastalarımızın isteklerini en üst kalitede, en usta ellerde ve en özen gösteren gözle yerine getirdik.

Kişisel özveri ile beraber teknolojik yenilikleri de hastalarına aynı anda sunuyor. 10 dakika içinde bilgisayar üzerinde gülüşünüzü yeniden tasarlıyoruz.

2008’de kuruluşundan beri gösterdiği gelişmeler ile ISO 9001:2000 standardizasyon belgesini almıştır.

50+

Çalışan Personel

65

Diş Tedavisi

90k+

Hasta Tedavisi

6+

Poliklinik

“ÖZEL AKDENİZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ” ailesi olarak en temel ilkemiz hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak dürüstlük kuralları çerçevesinde en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktır. Bünyemizdeki Uzman Kadromuzun bilgi ve tecrübeleri ise bu ilkemiz ışığında bizi bir arada tutarak günden güne büyüyen bir aile olmamıza destek sağlamaktadır.

Önümüzdeki yıllarda ise Mersin ve Türkiye’nin diğer illerinde de açmayı planladığı yeni hastane ve poliklinikler ile Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Mezitli Akdeniz Diş

Hasta Bekleme Alanı

Mezitli Akdeniz Diş

Hasta Tedavi Alanı