Mezitli Diş Polikliniği

444 99 33

Şimdi Randevu Alın!

FOTOĞRAFLAR

Ağız ve diş sağlığı için en doğru tercihlerden biri olan Mersin Mezitli Diş Polikliniği, sağlık sorunları ya da estetik talepleri için en uygun kuruluşlar arasında yer alır. Ağız ve diş sağlığı, bedenin her parçasının sağlığı kadar önemli bir yer tutar. İhmal edilen diş fırçalama eylemi, ağız ve diş sağlığının en basit ancak en önemli unsurudur. Bu ihmal ile başlayan fakat geç ortaya çıkan ağız ve diş rahatsızlıklarında hem iyi hekim hem de doğru kliniğin tercih edilmesi gerekir. 

Mersin Akdeniz Diş Polikliniği uzman ekip ve kadromuzla ağız ve diş sağlığı için en doğru tercihlerden birisi olur. Pek çok hizmet ağına sahip olan kliniğimiz hem sağlık sorunları hem de ağız ve diş estetiği ile ilgilenir. Mezitli diş hekimleri oldukça bilgili ve alanında tecrübelidir. Sağlıklı dişler ve güzel bir gülüş için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Mezitli Diş Polikliniği Doktorları

Bir diş kliniğinin en önemli yapı taşı hekimlerdir. Hekim kadrosu bilgili ve deneyimli kliniğimiz, bu noktada bir adım öndedir. Bizler de Mezitli Diş Klinikleri olarak her zaman bir adım önde olduğumuzu belirtebiliriz. 

Mezitli diş doktorları alanında uzman ve deneyimlidir. Hasta memnuniyetini en üst seviyede tutan, doğru teşhis ve tedavi uygulamalarını yapan kıymetli hekimlerimizin desteği ile hastalarımız için en iyisini planlayıp gerçekleştiririz. Son teknoloji cihaz kullanımları ile tertip, düzen aynı zamanda hijyenin en üst seviyede tutulduğu Mezitli diş kliniği, ağız ve diş rahatsızlıklarının yanı sıra ortodontik tedaviler ile de hizmetinizdedir. 

kenansevi
Kenan SEVİ

BAŞHEKİM

Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

erkocbulut

Erkoç BULUT

Ağız, Diş ve Çene Cerrahı

Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi’nden ve Ankara üniversitesi diş hekimliği fakültesi ağız, diş ve çene cerrahisi bölümünden mezun olmuştur.

hatice akınc ıcansunar

Hatice Akıncı CANSUNAR

Ortodonti UzmanıYrd. Doç. Dr.

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden ve Erciyes üniversitesi diş hekimliği fakültesi Ortodonti anabilim dalından mezun olmuştur.

cemregüven

Cemre GÜVEN

YENİŞEHİR ŞUBEDİŞ HEKİMİ

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

sametözyürek

Samet ÖZYÜREK

MEZİTLİ ŞUBEDİŞ HEKİMİ

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

serhatgündüz

Serhat GÜNDÜZ

ÇARŞI ŞUBEDİŞ HEKİMİFORUM ŞUBE

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

senakurt

Sena KURT

ÇARŞI ŞUBEDİŞ HEKİMİ

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

alicananay

Alican ANAY

ÇARŞI ŞUBEDİŞ HEKİMİMEZİTLİ ŞUBE

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

dincer ozel

Dinçer ÖZEL

FORUM ŞUBEMEZİTLİ ŞUBEDİŞ HEKİMİ

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Mersin Mezitli Diş Polikliniği Hizmetleri Nelerdir?

Bir diş kliniğinin sağlayabileceği tüm özellikleri bünyesinde bulunduran Mezitli Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği pek çok hizmete tabiidir. Kliniğimiz; diş tedavisi, mezitli diş çekimi, mezitli implant, mezitli diş teli, mezitli plak tedavisi, gülüş estetiği ve çene cerrahisi gibi pek çok alanda hizmet verir. Bir diş doktoruna ya da diş kliniğine başvurmak için fiziki bir rahatsızlık yaşamaya gerek yoktur.

Diş diziliminden itibaren ya da sonradan oluşan dişlerin çarpıklığı gibi durumlar pek çok insanı rahatsız eden estetik bir sorundur. Bu sorun, konuşma ve çiğneme yapısında bozukluklar oluşturabileceği gibi hiçbir soruna sebebiyet vermeyebilir.

Ancak kişisel bir rahatsızlık olarak hissedilen çarpık dişler için insanların gülüşlerini saklaması daha çekimser olması kaçınılmaz bir durumdur. Akdeniz Ağız ve Diş Sağlığı merkezi Mezitli şubesinde yer alan uzman hekimlerimiz ile tüm bu kaygılardan kurtulup sağlıklı gülüşlere sahip olmak mümkündür. 

Mezitli Diş Polikliniği Randevu Alma

Mezitli Diş Polikliniği randevu alma günümüz teknolojisi ile oldukça kolaydır. Sizler için oluşturulan web sitemizin kolay ara yüzü sayesinde online randevu alabilirsiniz. Bu sistem Mezitli şubemiz dahil tüm şubelerimiz için geçerlidir. Bunların yanı sıra Mezitli diş poliklinikleri telefon numaralarımızdan ulaşarak belirttiğiniz gün ve saat için müsaitlik kontrolü yapıldıktan sonra randevunuz oluşturulabilir. Sağlıklı gülüşler için Mezitli Ağız Ve Diş Polikliniğimizi tercih edebilirsiniz.